Sonuç Bilişim


  Ana Sayfa  
  Google Adwords Talebi
  Optimizasyon Talebi(SEO)
  Hizmetlerimiz  
  Hakkımızda
  Bize Ulaşın


Özel Arama
Sonuç Bilişim Hizmetleri
 

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Sonuç Bilişim Google Adwords, Arama Motoru Optimizasyonu, Web Tasarımı ve Telekominikasyon üzerine hizmet vermektedir. Sadece bu alanda uzmanlaşmış çok güçlü ve profesyonel bir kadro ile size en başarılı hizmeti sunmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu:
Arama Motoru Optimizasyonu, belli kelimeler için arama motorlarında ilk sıralarda çıkabilmek amacıyla yapılan web sayfası optimizasyonu, iç ve dış bir çok etkenin analiz edilmesi, yapılan analizler sonucu optimizasyon stratejilerinin belirlenmesi, iyileştirmelerin uygulanması ve devamlı geliştirilmesi işlemlerinden oluşmaktadır.

Google Adwords:
İşletmenizin reklamını Google’da yapın
Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağında görüntüleyebilirsiniz. Yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa ödeme yapın.
Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz.

Diğer:
Şirketimiz ADSL, Uydu Hizmetleri ve Sanal Satış konularında da hizmet vermektedir.

 

 
 
Duyurular ve Reklamlar
Google Adwords
Yerel ve bölgesel hedefleme! Reklamlarınızı sadece belirli bir bölgede arama yapan kişilere görüntülenecek biçimde ayarlayın. Artık sizden 40 km uzaktaki çevrimiçi müşterileri hedeflemek çok kolay.
Google Adwords
   
REKLAM

 
 
 
Ana Sayfa | Hizmetlerimiz | Hakkımızda| İletişim
Sonuç Bilişim Hizmetleri