Sonuç Bilişim


  Ana Sayfa  
  Google Adwords Talebi
  Optimizasyon Talebi(SEO)
  Hizmetlerimiz  
  Hakkımızda
  Bize Ulaşın


Özel Arama
Sonuç Bilişim Hizmetleri
 

Sonuç Bilişim Hizmetleri - Hakkımızda

Sonuç Bilişim - Hakkımızda

2006 yılında Bilgisayar ve Uydu sistemleri alanında, bu sektörde uzun yıllar çalışmış uzman kadrosu ile faaliyete geçmiştir.


2004 yılı içerisinde günümüz pazarının gerektirdiği alanlarda faaliyetlerini genişleterek hızlı, ucuz ve güvenli Internet sistemi ADSL için Türk Telekom Çözüm ortağı Elkotek Veri İletişim A.Ş. nin ADSL satış ve servis noktası olup bu sisteminide ürün yelpazesine eklemiştir. Ayrıca Uydu üzerinden data iletişimi ve internet alanında çeşitli projelerde(Petrol Ofisi, İşnet vb.) yeralmıştır.


Sonuç Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti. uzman ve deneyimli kadrosu ile portföyüne yeni müşteriler eklemenin yanında, müşteri gereksinim ve beklentilerini teknik servis hizmetini zamanında yapmayı mevcut ürün ve sistemleri geliştirmeyi prensip edinmiştir.

MİSYONUMUZ


Sonuç Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti. müşterilerinin güvenilir, üstün kaliteli her türlü hizmete ve teknolojiye hızlı ulaşmalarını sağlayarak, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak.

VİZYONUMUZ


Pazarımızın gerektirdiği ürünleri yakından takip edip, kadromuzu yenilikler konusunda sürekli bilgi ve deneyim sahibi yaparak müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunmak. Yüksek nitelikli küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.


KALİTE POLİTİKAMIZ
Sonuç Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti. için hedef müşteri memnuniyetidir. Faaliyette bulunduğu tüm alanlarda proje tasarımı, proje uygulamaları ve servis hizmetleri müşteri gereksinim beklentilerini tam olarak karşılayacaktır. Sonuç Elektrikli Ev Aletleri Ltd.Şti. başarı ve kalite standartlarının devamında, üstlendiği projeleri
Ulusal ve uluslar arası yönetmelikle uygun çalışarak,
Gelişmiş teknikler uygulayarak,
Kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik kullanarak
Zamanında ve yüksek kalite ile bitirmeyi hedeflemektedir.
Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Sonuç Bilişim Hizmetleri LTD.ŞTİ.’ nin kalite politikasını uygulamak ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.

FAALİYET ALANLARIMIZ


• ADSL modem satış ve teknik servis
• VoIP çözümleri
• Teknik servis hizmetleri
• Türk Telekom ADSL aktivasyon hizmetleri
• Uydu Sistemleri
• Web Tasarımı
• Google Adwords Reklam Yönetimi
• Arama Motoru optimizasyonu

 

 


Daha Büyük Görüntüle
 
 
Duyurular ve Reklamlar
Google Adwords
Yerel ve bölgesel hedefleme! Reklamlarınızı sadece belirli bir bölgede arama yapan kişilere görüntülenecek biçimde ayarlayın. Artık sizden 40 km uzaktaki çevrimiçi müşterileri hedeflemek çok kolay.
Google Adwords
   
REKLAM

 
 
 
Ana Sayfa | Hizmetlerimiz | Hakkımızda| İletişim
Sonuç Bilişim Hizmetleri